ČTsport

ČTsport
neděle 24. června 2018 Jan

Dragoun: Nemáme se za co stydět. Pogratulovali jsme si

Velikost textu:

Vstřelil branku, semifinálové porážce s Kanadou ale nezabránil. Michal Dragoun nicméně potvrdil, že hradečtí hráči mají i přes porážku 2:5 s Kanadou ze svého vystoupení na Spenglerově poháru dobrý pocit.

Michal Dragoun
Michal Dragoun

"Jsme samozřejmě zklamaní, protože jsme byli blízko postupu. Ale po dobrých výkonech, které jsme předvedli, se nemáme za co stydět. V kabině jsme si pogratulovali, byl to dobrý turnaj," řekl Dragoun.

V základní skupině podlehl Hradec Kanadě 3:5, loni ve čtvrtfinále prohrál 1:5 a nedočkal se ani napotřetí. "Myslím si, že jsme hráli líp než ten první zápas proti Kanadě. Bylo to vyrovnané. Za stavu 3:2 to byl od nás super zápas," uvedl Dragoun.

Hradec sehrál čtvrtý zápas ve čtyřech dnech. "Možná trošku chyběly síly. Na Kanadě bylo vidět, že má o zápas míň. Možná o trošku víc jezdili, ale myslím si, že jsme to mohli udělat," litoval. "Jsem přesvědčený, že jsme hráli dobře, a myslím, že i proti takovému mančaftu jsme chvilkami hráli dokonce líp. Ale hokej se hraje na výsledek a prohráli jsme," doplnil.

Po loňském vyřazení ve čtvrtfinále Mountfield letos při své druhé účasti dokráčel mezi nejlepší čtyři. "Jsme spokojení. Čtvrtfinále jsme přešli, porazili jsme tým z KHL (Dinamo Riga). Teď v semifinále to bylo o kousek, takže super turnaj. Myslím, že jsou spokojení jak fanoušci, tak i my," uvedl Dragoun.

Měl radost ze své trefy. "Musím říct, že tento turnaj tady pro mě byl nejlepší. Chtěl jsem taky už konečně dát gól, dneska se mi to povedlo, bohužel to nepomohlo k vítězství, ale jsem rád, že jsem tady mohl být, a třeba se sem ještě podívám," dodal Dragoun.

přehrát video
Hradec v semifinále Spenglerova poháru nestačil na Kanadu
Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.