ČTsport

ČTsport
pondělí 25. června 2018 Ivan
NHL

Nikdo mi nevolá a ani mi to nezvedá, vtipkoval Jágr. Florida ale potvrdila jednání

Velikost textu:

Sunrise (USA) – Kde bude v příští sezoně pokračovat, ještě stále není jasné. Jaromíra Jágra to však příliš netrápí. Na sociálních sítích si zavtipkoval, že o něj nikdo nemá zájem a manažeři mu ani neberou telefony. Z tábora jeho posledního zaměstnavatele Floridy, kde legendární útočník v současnosti trénuje, jako reakce zazněl vzkaz, že se slavnou osmašedesátkou usilovně jednají. A zájem na Twitteru projevili i další. 

Jaromír Jágr se spoluhráči
Jaromír Jágr se spoluhráči

"Kam se podívám, tam se píše, že všem volným hráčům volá deset až dvanáct týmů. Mně nevolá nikdo. Naopak, já se snažím volat a nikdo to nezvedá," napsal dnes v noci evropského času Jágr na Twitter a vzkaz doplnil smajlíky i českou vlajkou.

V dalším "tweetu" připojil dvě fotografie. Na té starší s úsměvem telefonuje, na druhé smutně hledí na mobil. Každou doplnil komentářem: "Rok 1994 - všichni generální manažeři volali, 2017 - žádný telefonát." Opět ale na konci nechyběl smajlík.

"S jeho agentem Petrem Svobodou mluvím pravidelně. Prakticky každý den, někdy obden. Mluvil jsem s ním i dnes a zítra budu opět, takže nevím, odkud tahle zpráva pochází," uvedl Tallon. Zároveň poukázal na skutečnost, že na dohodu s Jágrem je čas i po otevření trhu s volnými hráči. "Tak to samozřejmě je. Máme ho až do září, října," řekl.

Jágr na Floridu přišel v únoru 2015 z New Jersey a následně dvakrát podepsal s klubem roční smlouvu. Podle informací zámořských médií mají Panteři o služby kladenského odchovance enormní zájem i nadále, Tallon se ale se Svobodou chce domluvit na snížení Jágrova platu. Nejproduktivnější Evropan v historii NHL v minulé sezoně vydělal včetně bonusů 5,515 milionu dolarů.

Na tweet ale zareagovali i další. Hned tři kluby z KHL Chabarovsk, Kazaň a Jágrův bývalý zaměstnavatel Omsk mu odepsaly, že by o něj měly zájem. Pětačtyřicetiletý útočník zaujal také ve Španělsku, odkud mu vzkaz poslal bývalý bitkař Bostonu Bobby Robins.

Ten v příští sezoně povede jako trenér jeden z celků místní nejvyšší soutěže. "Mám pro tebe místo ve španělské lize v klubu C.H. Jaca. Záruka první lajny i no trade klauzule," znělo ve zprávě.

Jágr má tak o čem přemýšlet.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.