ČTsport

ČTsport
sobota 23. června 2018 Zdeňka
NHL

Florida bez Jágra? Žádné takové. Legenda zraněná není a na Tampu je připravena

Velikost textu:

Sunrise (USA) – Sobotní duel s Washingtonem nedohrál, Jaromír Jágr je však na další zápas své Floridy zdravotně připravený a proti Tampě Bay by se měl vrátit do hry. Čtyřiačtyřicetiletý útočník odstoupil z předchozího duelu už v první třetině a podle trenéra Panthers Gerarda Gallanta nebyly důvodem problémy s třísly, ale takzvaný "koňar".

Jaromír Jágr
Jaromír Jágr

Jágr se během pondělí zúčastnil naplno ranního rozbruslení. "Je v pořádku. Dostal koňara a včera se cítil už o hodně lépe. V noci byl sám na ledě a je připravený nastoupit," řekl Gallant o nejstarším hráči soutěže, který si v této sezoně připsal ve 12 zápasech pět bodů za gól a čtyři asistence.

Jágr otestoval svůj stav při svém tradičním nočním individuálním tréninku. "Ví, co sám potřebuje, aby byl připravený hrát. Ví, co jeho tělo potřebuje. Když je vám čtyřiačtyřicet, budete cítit nějaké bolesti. Tvrdě maká, aby se mohl zapojit do hry," doplnil Gallant.

Ve čtvrtek proti San Jose by se mohl vrátit do sestavy Floridy také finský útočník Jussi Jokinen, který se po zranění v dolní části těla zapojil do tréninku. V minulé sezoně byl Jokinen s 60 body druhým nejproduktivnějším hráčem Floridy za Jágrem, který zaznamenal 66 bodů.

Na marodce mají Panthers stále další ofenzivní opory Nicka Bjugstada (zlomená ruka) a Jonathana Huberdeaua (Achillova šlacha).

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.