Marek znovu skóroval a dovedl Magnitogorsk k vítězství

Moskva - Nejvýkonnější hráč Kontinentální hokejové ligy Jan Marek skóroval popáté za sebou a Magnitogorsk znovu vítězil. Český útočník dnes otevřel skóre utkání s Nižním Novgorodem, které Metallurg doma vyhrál 4:1.

Jan Marek
zdroj: ČT24 autor: ČT24

Marek vstřelil první gól zápasu v 10. minutě díky proměněnému trestnému střílení. Ještě do přestávky sice Pavel Brendl vyrovnal, nicméně od druhé třetiny se trefovali jen domácí. Druhou a tedy vítěznou branku zaznamenal Jaroslav Kudrna, Marek si ještě připsal asistenci u třetího gólu. Na kontě má nyní 16 branek a 11 nahrávek.

Výsledky:

Chabarovsk - Novosibirsk 4:3, Novokuzněck - Atlant Mytišči 1:2 po sam. nájezdech, Magnitogorsk - Nižnij Novgorod 4:1 (Marek 1+1, Kudrna 1+0 - Brendl 1+0), Togliatti - Viťaz Čechov 7:4, Jaroslavl - Čerepovec 1:2 po sam. nájezdech (za hosty Straka 0+1), Kazaň - CSKA Moskva 2:1 po sam. nájezdech.