ČTsport

ČTsport
pondělí 16. července 2018 Luboš

Hradci se nedaří, klub chce situaci řešit. Odvolá Draisaitla?

Velikost textu:

Hradec Králové - Série čtyř porážek hokejistů extraligového Hradce Králové přiměla vedení ambiciózního klubu k jednání o možných změnách. Ve hře je podle všeho i odvolání trenéra Petera Draisaitla. Představenstvo klubu se však na jednání na konkrétních krocích nedohodlo a pokračovat bude v úterý, kdy by mělo své závěry oficiálně zveřejnit.

První trénink na ledě v nové sezoně
První trénink na ledě v nové sezoně

"Chceme si nechat čas, vše promyslet a probrat. V úterý pokračujeme s tím, že bychom se měli posunout ke konkrétním závěrům," řekl generální manažer Aleš Kmoníček. Zda vedení Mountfieldu opravdu jedná o odvolání německého kouče, nechtěl komentovat. "Pochopitelně chceme udělat rozhodnutí, která zamezí tomu, abychom prohrávali. Chceme se posouvat tabulkou nahoru," podotkl Kmoníček.

"Řešení je více, ale já teď nechci konkretizovat, ke kterému se přikloníme," doplnil. Hradec Králové v létě výrazně posílil kádr. Přišli například útočníci Jaroslav Bednář, Adam Courchaine, Brian Ihnacak nebo Bedřich Köhler a klub vyhlásil útok na přední místa v soutěži.

Po úvodním sehrávání se Východočeši rozjeli a před listopadovou reprezentační přestávkou byli v tabulce druzí. Po turnaji Karjala však nedokázali ani jednou naplno bodovat a poslední čtyři duely prohráli. V tabulce tak klesli na sedmé místo, na třetí Spartu však ztrácejí jen čtyři body.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.