ČTsport

ČTsport
neděle 24. června 2018 Jan

Duda Vary neopouští a měl by se vrátit do sestavy

Velikost textu:

Karlovy Vary - Radek Duda by měl i nadále pokračovat v Karlových Varech. Šestatřicetiletý hráč v předešlých dvou kolech na základě rozhodnutí majitele klubu za tým nenastoupil. Jeho odchod prý ale momentálně není na pořadu dne.

Radek Duda
Radek Duda

"Radek by se měl normálně vrátit do sestavy," řekl sportovní manažer Jaromír Kverka starší po podvečerním jednání vedení Západočechů. "Byla to zbytečně nafouknutá bublina. Momentálně máme k dispozici více hráčů a protočili jsme je," doplnil. Třetí nejproduktivnějším hráč týmu Duda nenastoupil v pátečním duelu ve Zlíně a ještě před ním sám potvrdil, že se tak stalo na základě rozhodnutí majitele Karla Holoubka, jemuž se nelíbil jeho výkon v předchozím utkání proti Chomutovu.

To následně potvrdili i trenéři týmu. A i proto, že Energie ve Zlíně vyhrála, nehrál Duda ani v neděli proti Olomouci. To už Západočeši prohráli a v tabulce jsou i nadále dvanáctí. "Je pravda, že o Radka by byl v extralize zájem. Teď ale nechceme do týmu zasahovat. Trochu jsme to nastartovali. Máme pět pětek, a kdo nastoupí, je věc trenérů," uvedl Kverka.

Duda s týmem normálně trénuje. V sobotu vypomohl druholigovému Sokolovu v zápase v Jindřichově Hradci, kde se na výhře Baníku 9:2 podílel šesti kanadskými body. V pátečním zápase proti Vítkovicím by se měl opět představit v extralize.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.