Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice

Jágrovy góly Omsku k výhře nepomohly

Moskva - Dva góly, které střelil Jaromír Jágr v Čechově do sítě domácího Viťaze, Omsku k výhře nestačily. V dnešním utkání Kontinentální hokejové ligy prohrál Jágrův tým 4:5. Český útočník na přelomu druhé a třetí třetiny zlikvidoval dvoubrankové vedení soupeře na 3:3, během dalších tří minut Viťaz vedl znovu o dva góly, a to už hosté otočit nedokázali.

Jaromír Jágr
zdroj: ČT24 autor: ČT24

Jágr už má na kontě 12 gólů a jediný jej dělí od dosavadního nejlepšího střelce a lídra kanadského bodování KHL Jana Marka z Magnitogorsku. Po dnešku mají oba čeští hokejisté na kontě 23 kanadských bodů.

Výsledky:

Viťaz Čechov - Omsk 5:4 (za hosty Jágr 2+0, Rosa 0+1), Dinamo Moskva - Petrohrad 4:1 (za domácí Čajánek 0+1), Dinamo Minsk - Čerepovec 3:7 (za hosty Straka 0+1).