ČTsport

ČTsport
úterý 14. srpna 2018 Alan

Sází se o sto šest. Třeba i na Jágrův zlomený malíček

Velikost textu:

Sázkové kanceláře vidí v právě probíhajícím mistrovství světa událost roku. Jen u těch dvou největších v zemi zatím Češi nechali víc než 700 milionů korun. A za správné tipy na výsledky tuzemského týmu vyhráli přes sto milionů u jedné z nich zpátky. Sází se i na dnešní zápas - bookmaker vysvětluje, podle čeho tvořil s kolegy kurs.

přehrát video
Sází se i na Jágrův zlomený malíček

"Se zápasem jsme měli poměrně problém, je vidět že kurzy jsou vyrovnané, na Česko je kurz 2,66. Určitě důležitou roli hraje to, že jsme domácí tým a hraje se před vyprodanou halou, samozřejmě se na tom projevuje také objem peněz vsazených na utkání. Finsko na druhou stranu hrálo výborně ve skupině B a ve čtyřech zápasech neinkasovalo ani branku," říká bookmaker Fortuny Roman Kovařík.

Vůbec nejvíc peněz vyplatila Fortuna za zápasy Čechů s Kanadou, Lotyšskem nebo Francií - přes 20 milionů korun. Posledně jmenovaný zápas přilákal i sázkaře do Tipsportu - vložili 19 milionů. Přes 99 procent tiketů věřilo tuzemskému týmu, ten také zvítězil.

Vůbec nejvyšší přijatá sázka: 600 tisíc korun, byla na duel Švédsko - Lotyšsko. Vyplatilo se a výhra činila 690 tisíc. Další tip na duel Kanada - Česko vynesl jeho majiteli víc než jeden milion sedm set tisíc korun - tuzemským hokejistům nevěřil, na jeden tiket vsadil 200 tisíc a podal ho hned pětkrát.

Kanceláře vypisují i netradiční sázky. Kurs 6,66 ku jedné vypsali na to, že si Jaromír Jágr zlomí malíček. Pokud by se tak opravdu stalo, vyplatily by celkem 100 tisíc korun. Lidé mohou třeba i tipovat, jestli během zápasu v některé z hal vypadne proud. 

Zdroj: ČT24

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.