ČTsport

ČTsport
pátek 20. července 2018 Ilja

Žhavá atmosféra nepřeje kluzišti. Led byl strašný, zhodnotil po Francii Voráček

Velikost textu:

Praha – Mistrovství světa završuje první týden, v Česku se pomalu otepluje a na kvalitě ledu v O2 areně je to znát. Plné ochozy prospívají atmosféře, ale vinou rostoucí teploty v hale se zhoršuje ledová plocha. Čeští hráči to po utkání s Francií patřičně zkritizovali.

"Abych pravdu řekl, ten led byl strašný. Ale na to se nemá cenu vymlouvat. Stává se, že občas se trefí hokejka nebo brusle. Dali jsme pět gólů na špatném ledu, to není špatné," zhodnotil po duelu s Francií kapitán Jakub Voráček.

Na nic si nechtěl stěžovat ani včerejší střelec dvou branek Ondřej Němec. "Kvalita ledu je kvalita ledu. Možná jsme s tím měli problémy už v Minsku. To je v každé velké hale, kde je velké teplo a hodně lidí. Já bych si nestěžoval," popsal flegmaticky Němec.

"Předtím byl ten led trochu lepší, dneska se možná trochu oteplilo a led byl na konci třetin hodně špatný. První přesilovka na konci první třetiny, to jsme si nemohli ani nahrát, hrozně to přeskakovalo. Ale nakonec jsme se s tím vypořádali dobře," uzavřel po vítězství 5:1 Jan Kovář.

Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.