ČTsport

ČTsport
neděle 19. srpna 2018 Ludvík
Ohlasy čtvrtfinále play-off

Němec: Tři chyby a po nich tři obdržené branky

Velikost textu:

Brno - Více chyb, které posléze rozhodly. Kometa Brno podlehla v prvním čtvrtfinálovém duelu Zlínu 2:3, když vítězství hostům zajistil v prodloužení Zdeněk Okál. Útočník Komety Vojtěch Němec po utkání uznal, že rozhodly chyby ve hře jeho týmu. Zkušený protivník každé zaváhání potrestal.

Vojtěch Němec
Vojtěch Němec

"Problém byl v tom, že jsme udělali tři chyby a inkasovali tři góly. Myslím si, že jsme nepodali špatný výkon. Bojovali jsme až do konce, což by se mělo hlavně vyzvednout. Zítra je nový zápas. A nikde není psáno, že soupeře nemůžeme porazit," prohlásil Němec, který srovnal skóre 12 sekund před koncem poslední třetiny.

"Dostal jsem nahrávku od Kováčika. Otočil jsem se a nikde nikdo nebyl, tak jsem zkusil vystřelit. A spadlo to tam. Jsem rád, že jsem se trefil po dlouhé době. Doufám, že to nebude zase na dlouhou dobu naposled. A naopak pomůžu Zlín zdolat," popsal.

přehrát video
Sestřih a ohlasy utkání Kometa Brno - Zlín

První třetina byla z Němcova pohledu dobrá, protože Kometa soupeře k ničemu nepustila a hrála, co chtěla. "Ve druhé třetině jsme od toho malinko ustoupili a okamžitě nás potrestali dvěma góly. Pak hráli to, co umí. Vyhazovali puky a nepouštěli nás do moc šancí," uvedl Němec.

Němec si nemyslel, že by se na hře Komety v prodloužení projevilo sebeuspokojení po šťastném vyrovnání. "Do prodloužení jsme vstoupili špatně. Ale nemyslím, že by nás vyrovnání ukolébalo. Udělali jsme chybičku a oni ji potrestali. To je zlínský hokej. Umí z minima vytěžit maximum. Pokud chceme uspět, tak chyby dělat nesmíme," konstatoval Němec. Je přesvědčen, že ani další zápasy série nebudou jiné. "Pouze budou rozhodovat zaváhání," dodal.

Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.