ČTsport

ČTsport
pondělí 19. listopadu 2018 Alžběta

Stavjaňa zůstává trenérem hokejistů Třince

Velikost textu:
aktualizováno 27. 9. 2008 12:03

Třinec - Antonín Stavjaňa zůstává trenérem hokejistů Třince. Bývalý reprezentační obránce po páteční prohře v Českých Budějovicích oznámil, že odstupuje z funkce, vedení posledního klubu extraligové tabulky mu však rezignaci rozmluvilo. Uvedly to oficiální internetové stránky Ocelářů.

Znak třineckého hokejového týmu
Znak třineckého hokejového týmu

"Na nedělní utkání se Zlínem půjde tým v nezměněné podobě. Chápeme, že trenér Stavjaňa chtěl svým odchodem dát týmu nový impulz. Jeho odvolání ale není řešením," řekl dnes tiskový mluvčí klubu Ivo Pullmann.

Podle něho kouč po poradě s funkcionáři souhlasil s tím, že bude u mužstva pokračovat. "Nebudeme momentálně dělat ani změny v realizačním týmu, ani v hráčském kádru. Hráčský kádr je kvalitní a společně s realizačním týmem se musí ze vzniklé situace dostat sám," dodal Pullmann, který je zároveň členem představenstva.

Pětačtyřicetiletý Stavjaňa převzal tým před začátkem letošní sezony. Třinec v pátek prohrál v Českých Budějovicích 2:6 a po sérii šesti porážek je se ziskem čtyř bodů v tabulce poslední.

I při svém minulém angažmá v Třinci před sedmi lety Stavjaňa rezignoval bez souhlasu klubu. Funkci složil koncem listopadu po domácí prohře 3:8 s Havířovem, ale vedení ho tehdy rovněž přesvědčilo a trenér nakonec s týmem dokončil celou sezonu.

Zdroj: ČT24, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.