ČTsport

ČTsport
úterý 21. srpna 2018 Johana

Jágr rozhodl v prodloužení zápas Omsku v Novosibirsku

Velikost textu:

Moskva - Největší hvězda ruského celku Avantgard Omsk dnes v prodloužení rozhodla o výhře svého celku na ledě Novosibirsku. Na konečném výsledku 3:2 se Jágr podepsal také v řádné hrací době, když v 36. minutě vyrovnal stav na 1:1. Ikona tamní ligy tak začíná naplňovat očekávání svého zaměstnavatele, který ho angažoval do nově vzniklé Kontinentální ligy. Vedení Omsku navíc nabídlo spolupráci kanadskému trenéru Flemmingovi.

Jaromír Jágr
Jaromír Jágr

Jágr dnes zdvojnásobil svůj dosavadní střelecký účet v soutěži, Avangard vyhrál i druhý zápas po odvolání kouče Sergeje Gersonského. Tým stále vedou dočasně Igor Nikitin s asistentem Sergejem Chramcovem, brzy má mužstvo převzít Kanaďan Wayne Fleming, i když jeho příchod zatím není definitivně dořešen.

Ruský hokejový klub Avangard Omsk musel za svůj hokejový klenot dobře zaplatit. Tříletý kontrakt za údajných 35 milionů dolarů může z Jágra udělat nejlépe placeného hokejistu planety. Obrovské peníze vytáhl z kapsy ruský miliardář Roman Abramovič - tichý sponzor omského klubu. Český hokejista ale tvrdí, že peníze pro něj nebyly rozhodující. "Kvůli penězům to určitě nebylo, protože v Americe jsem dostal i lepší nabídky, ale táhlo mě to sem. Možná ta změna - změna všeho," zopakoval Jágr.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.