ČTsport

ČTsport
středa 19. září 2018 Zita

Jágr poprvé lehce ošidil letní přípravu. Věří však, že ji ještě dožene

Velikost textu:

Kladno – Jaromír Jágr, to je kromě mnohých dalších také synonymum pro poctivou a tvrdou přípravu. Letošní léto však ze strany legendární osmašedesátky nebylo úplně tradiční. Kvůli povinnostem spojeným s vlastnictvím hokejového Kladna se dvaačtyřicetiletý útočník ještě nezastavil a sám přiznal, že devět dní před začátkem kempu New Jersey Devils nemá natrénováno tolik, co obvykle.

přehrát video
Jágr poprvé lehce ošidil letní přípravu. Věří však, že ji ještě dožene

"Zjistil jsem, že spojit fyzickou námahu s tou manažerskou je velký problém. Kombinovat to bez odpočinku je velmi obtížné. Doufám, že mě to nezničí v hokeji," prozradil Jágr.

Útočník New Jersey však věří, že ještě do začátku ročníku NHL stihne tréninkové manko dohnat a na jeho hře nebude nic znát. "Ještě mám měsíc, než začne sezona. Já jsem zvyklý trénovat během roku, takže věřím, že mě to neovlivní," řekl.

Kromě manažerských povinností a tréninků v Kladně Jágr stíhá i dobročinné aktivity. Společně s Radkem Štěpánkem a Janem Železným daroval šek mladým vybraným tenistům. "Je důležité, když mladí vidí své hvězdy a idoly," dodal.

Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.