ČTsport

ČTsport
úterý 19. června 2018 Leoš
KHL

Lev vyřešil kolizi termínů. Semifinálové duely odehraje v O2 aréně

Velikost textu:

Praha – Již žádné "domácí" zápasy mimo Prahu. Hokejisté Lva sehrají všechny semifinálové duely play-off KHL proti Lokomotivu Jaroslavl v pražské O2 areně. Ve své domovské Tipsport aréně nemohou Pražané hrát kvůli termínové kolizi se Spartou, kterou od středy čekají zápasy semifinále extraligy proti Kometě Brno.

O2 arena
O2 arena

Termínová kolize hrozila v prvním a případném pátém plus sedmém utkání finále Západní konference KHL. Vedení Lva řešilo možný problém s dějištěm domácích zápasů již v průběhu čtvrtfinále play-off proti Doněcku, podle PR ředitele klubu byla ve hře i varianta s posunem série Sparta - Brno.

"Oběma týmům bych chtěl poděkovat za jejich ochotu a vstřícnost. Nakonec této varianty nebylo třeba. Jsme rádi, že se nám povedlo dohodnout se zástupci společnosti Bestsport a zápasy tak uvidí O2 arena," uvedl Rachota. Sparta i Lev tak budou ve středu 2. dubna hrát své duely od 19:00 v Praze.

Lev musel přesunout dějiště svého domácího duelu již v sérii proti Doněcku a vybral si Bratislavu, kde odehrál dva zápasy v azylu i Donbass. V této sezoně tým vedený kapitánem Jiřím Novotným hrál v O2 areně jednou a prohrál s CSKA Moskva 1:2. V předešlé sezoně využil multifunkční libeňskou arénu čtyřikrát a vždy prohrál. Proti Lokomotivu tak bude Lev usilovat o první výhru v O2 areně.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.