ČTsport

ČTsport
neděle 23. září 2018 Berta

Úspěšný trenér Vlach prodloužil smlouvu ve Zlíně

Velikost textu:

Zlín - Vedení extraligového hokejového klubu PSG Zlín prodloužilo smlouvu s hlavním koučem Rostislavem Vlachem do konce sezony 2014/15 s následnou opcí. V uplynulé sezoně Vlach získal Prezidentský pohár za vítězství v základní části extraligy, v play-off Zlín pod jeho vedením vybojoval stříbrné medaile a Vlach získal ocenění pro Trenéra roku.

Rostislav Vlach
Rostislav Vlach

"Cítíme, že hlavní trenér má týmu s mnoha mladými hráči co dát i v budoucích letech. Stejně situaci vnímá také kouč Vlach, jenž má ke zlínskému klubu silný vztah," uvedl jednatel klubu Patrik Kamas. "Pokud se nestane nic mimořádného, tak extraligový realizační tým nedozná v příští sezoně žádných významných změn," dodal.

"Jsem rád, že došlo k dohodě. Byl bych rád, kdyby spolupráce s vedením klubu, kolegy v realizačním týmu i hráči pokračovala v takové shodě jako doposud," řekl jednapadesátiletý Vlach, bývalý reprezentační útočník, který působí v roli hlavního trenéra třetí sezonu. V této funkci vystřídal kouče Zdeňka Veneru, kterému dělal tři roky asistenta.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.