ČTsport

ČTsport
čtvrtek 18. října 2018 Lukáš

Extraliga bude v ČT minimálně do roku 2018

Velikost textu:

Praha - Zápasy hokejové extraligy bude i nadále vysílat v přímých přenosech Česká televize. Ředitel Petr Dvořák podepsal novou exkluzivní pětiletou smlouvu se společností BPA Sport marketing, která je hlavním marketingovým partnerem českého hokeje a vlastníkem vysílacích práv. ČT tak bude jako jediná vysílat nejvyšší domácí hokejovou soutěž až do roku 2018.

Třinec
Třinec

"Mám velkou radost, že jsme po půl roce jednání o vzájemném partnerství našli formu spolupráce, která bude přínosem pro obě strany a především pro fanoušky českého hokeje," uvedl Petr Dvořák.

Hracími dny extraligy budou i nadále úterý, pátek a neděle a ČT by měla z každého kola nabídnout přímý přenos, začátky byly oficiálně stanoveny na 18:20. I nadále bude televize pravidelně připravovat i studia Buly. Součástí exkluzivní smlouvy mezi ČT a BPA jsou i vysílací práva k reprezentačním zápasům českého národního týmu na turnajích Euro Hockey Tour, Euro Hockey Challenge a dalším přípravným duelům.

ČT navíc získala i práva na mistrovství světa hráčů do dvaceti let pro příštích pět let. "Vážíme si dlouhodobé profesionální spolupráce a jsme rádi za podporu, kterou Česká televize hokeji dává, a věříme, že v tom bude pokračovat i nadále," uvedla generální ředitelka BPA Jana Obermajerová. Přiznala, že finanční hodnota smlouvy je nižší, než tomu bylo v minulosti.

přehrát video
Česká televize bude vysílat extraligu do roku 2018

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.