ČTsport

ČTsport
středa 22. srpna 2018 Bohuslav

Stovky plzeňských fanoušků čekaly přes noc na lístky

Velikost textu:

Plzeň - Plzeňští hokejisté jsou krok od zisku prvního titulu v historii samostatné České republiky. Tomu v západních Čechách odpovídá zájem o vstupenky - přes noc čekalo u pokladen zimního stadionu až 300 fanoušků. Do volného prodeje totiž půjde jen tisícovka lístků.

Plzeňští fanoušci
Plzeňští fanoušci

Ihned poté, co Plzeňští triumfovali v pátém utkání finálové série, bylo jasné, že historicky první extraligový titul mohou na západě Čech slavit už v pátek. Zájem fanoušků tomu odpovídal. Okamžitě se začaly před pokladnami zimního stadionu tvořit dlouhé fronty.

"Stojíme tady od desíti hodin. Po dnešním zápase bylo radostí tu stát," říkali fanoušci. Mnozí z nich se po skončení promítání zápasu na plzeňském stadionu pouze přesunuli k pokladnám. V průběhu noci pak narostl počet čekajících až na čtyři stovky.

Do prodeje se dostalo jen tisíc vstupenek - zbytek připadl držitelům celosezonních vstupenek nebo příznivcům hostů. "Máme zhruba tři tisíce permanentkářů, každý měl možnost si přikoupit jeden lístek, vysvětlila mluvčí plzeňského klubu Jana Václavová. Každý z fanoušků si mohl odnést maximálně dvě vstupenky - na všechny se ale stejně nedostalo.

přehrát video
Plzeňští fanoušci čekali na lístky


Zdroj: ČT24

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.