ČTsport

ČTsport
úterý 13. listopadu 2018 Tibor

Draisaitl bude pokračovat v Budějovicích i příští sezonu

Velikost textu:

České Budějovice - Německý trenér Peter Draisaitl bude stát na lavičce hokejistů Českých Budějovic i v příští sezoně. Klub s ním prodloužil o rok smlouvu, stejně jako s jeho asistentem Radkem Bělohlavem a trenérem brankářů Romanem Turkem. Pokračuje také sportovní manažer Petr Sailer. HC Mountfield to uvedl v tiskové zprávě.

České Budějovice
České Budějovice

Trenérské trio tak má jistotu setrvání u týmu už před dnešním startem předkola play-off proti Vítkovicím. "Probíhající sezona sice ještě zdaleka není u konce a na její hodnocení bude ještě dostatek času. Představenstvo klubu je však s prací sportovního vedení natolik spokojeno, že se rozhodlo prodloužit všechny smlouvy jeho členů i na nadcházející sezonu," prohlásil předseda představenstva a generální manažer HC Mountfield Zdeněk Blažek.

Draisaitl, který přišel do Českých Budějovic loni po působení v Norimberku v německé DEL, dovedl Jihočechy se 76 body k osmému místu v základní části. Hned dvakrát v sezoně za něj klub dostal pokutu 10 000 korun za to, že kritizoval po utkání rozhodčí. V Českých Budějovicích dal příležitost mladým hráčům a odchovancům s vidinou budování perspektivního týmu do nadcházejících sezon. "Jednoduše chceme, aby na započatou práci navázali také v příští sezoně," dodal Blažek.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.