ČTsport

ČTsport
pondělí 23. července 2018 Libor
Dohrávka 34. kola

Karlovy Vary míří přes celou republiku k dohrávce ve Vítkovicích

Velikost textu:

Ostrava - Lítý boj na hraně desítky slibuje dohrávka 34. kola hokejové extraligy mezi Vítkovicemi a Karlovými Vary. Ostravané touží poprvé v sezoně Západočechy zdolat, hosté však potřebují body k postupnému zlikvidování ztráty, kterou mají na pozice zajišťující účast v předkole play-off.

Vítkovice - Karlovy Vary
Vítkovice - Karlovy Vary

Vítkovice završí sérii tří domácích utkání a neuvažují o ničem jiném než vítězství, kterým by si upevnily postavení v desítce. V předchozích zápasech deklasovali Liberec 7:1 a podlehli Českým Budějovicím 1:2 po nájezdech. "Chlapci dělali maximum pro to, abychom bodovali. Stejný cíl máme nyní a očekáváme i stejné odhodlání a nasazení," řekl pro klubový web trenér Peter Oremus.

Karlovy Vary, které vyhrály čtyři z posledních sedmi zápasů, přidržuje blízko u dna bilance z venkovních zápasů. V nichž si připsali nejméně bodů v celé soutěži. "Nemůžeme se koukat na to, jestli jsme s nimi někdy prohráli, nebo je porazili. Musíme jít do utkání s čistou hlavou a nebát se, jinak se zakopeme a už se ze spodních pater tabulky nevyhrabeme. Věřím, že nějaké body dovezeme," prohlásil na klubovém webu kapitán Martin Zaťovič. "Pokud zápas zvládneme, máme ještě naději poprat se o postup," věří Zaťovič.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.