ČTsport

ČTsport
čtvrtek 21. června 2018 Alois

Kladenští hokejisté se proti Liberci obléknou do zlaté

Velikost textu:

Kladno – Bílá a modrá nebude jeden zápas dominovat kladenským dresům. Hokejisté středočeského celku nastoupí v neděli 2. prosince v extraligovém utkání proti Liberci ve zlatých dresech a jejich následným prodejem podpoří charitu. Na internetu pak budou deset dnů k dispozici originální dresy z utkání a v kladenském fanshopu se bude prodávat také limitovaná série zlatých dresů Jaromíra Jágra.

Zlaté dresy Kladna
Zlaté dresy Kladna

Kladno poprvé nastoupí v jiné než modré či bílé barvě. "Půjde o jediný zápas 2. prosince proti Liberci. Dresy budou bez reklam, všechny půjdou do prodeje," řekl tiskový mluvčí Rytířů Vít Heral.

Výtěžek půjde na podporu programu Dr. Klaun společnosti Chance 4 Children. "S kvalitními výsledky funguje v kladenské nemocnici a například i v Dětském domově v Ledcích na Kladensku, se kterým klub dlouhodobě spolupracuje," uvedl Heral.

K limitované sérii 400 kusů dresů Jaromíra Jágra bude přibalen certifikát pravosti s Jágrovým podpisem a pergamen s historií klubu a vývojem klubového loga. "Na designu se podílel Jarda Jágr," doplnil Heral. Barva dresů pro charitativní akci vychází ze zlatého klínu, který mají Rytíři na modrých i bílých dresech a je také v logu klubu.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.