ČTsport

ČTsport
pátek 19. října 2018 Michaela

Kádr Vítkovic zůstal téměř beze změny, comeback hlásí Barinka

Velikost textu:

Ostrava – Na novou sezonu se pomalu chystají Vítkovice. Sedmý tým loňské sezony však příliš změn nenachystal a osa mužstva v čele s brankářem Málkem, obráncem Malíkem a útočníky Burgerem a Ujčíkem zůstala nezměněna. Nově tým doplní staronová tvář ve vítkovické kabině, mistr světa z roku 2010, obránce Michal Barinka.

Radost hokejistů Vítkovic
Radost hokejistů Vítkovic

Barinka by měl v sestavě nahradit Pavla Trnku, který musel nuceně ukončit kariéru kvůli problémům s kolenem a který se bude již pouze věnovat vítkovické mládeži. Bývalý reprezentant Barinka se do Ostravy vrací z působení ve Švýcarsku.

"Zadní řady vypadají stejně, jako byly. Já jsem pouze nahradil Pavla a ještě odešel Ctirad Ovčačík, takže to snad dáme nějak do kupy," řekl před startem nové sezony Barinka.

Kromě něj se do Vítkovic vrátil i útočník Robert Huna, jenž zkusil KHL, a nadějný forvard Ondřej Roman, kterému nevyšlo působení v zámoří.

přehrát video
Před sezonou: Vítkovice

 

Ke změnám došlo i v ostravské aréně. Diváci dostanou nové, komfortnější sedačky a hřiště nové posuvné mantinely. Vítkovice však stále budou hrát na typické velké ledové ploše. "Proběhly určité diskuse, ale soupeře budeme uhánět na maximálním hřišti, které je možné udělat," prozradil trenér Mojmír Trličík.

Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.