ČTsport

ČTsport
pondělí 23. července 2018 Libor

Litvínov v přípravě remizoval s Ústím, Kladno proti Boleslavi nezaváhalo

Velikost textu:

Praha - Jednačtyřicetiletý hokejový útočník Martin Ručinský z Litvínova se hned při svém prvním startu v přípravě na nový ročník extraligy střelecky prosadil, ale Vervě to stačilo v domácím utkání proti prvoligovému Ústí nad Labem jen na remízu 1:1. Na trefu olympijského vítěze z Nagana a trojnásobného mistra světa, který v týdnu prodloužil s Litvínovem o rok smlouvu, odpověděl v závěrečné třetině Robin Kovář.

Litvínov - Ústí
Litvínov - Ústí

Kladno se sokem z druhé nejvyšší soutěže nezaváhalo a díky trefám Marka Hovorky a Petra Mocka z třetí třetiny vyhrálo nad nedávným účastníkem extraligy Mladou Boleslaví 2:0. Slavia zvítězila nad Znojmem 4:2 zásluhou branek Tomáše Pospíšila, Marka Tomici, Jana Stránského a Pavla Kolaříka, za účastníka EBEL snížil na 1:2 Marek Uram a na konečných 2:4 Richard Jarůšek.

Zlín se po startu na Rona Cupu v Dubnici nad Váhom představil opět na Slovensku a na ledě Zvolenu vyhrál 4:1. Domácí sice dostal do vedení v 93. vteřině Peter Zuzin, ale v druhé části otočili výsledek Antonín Honejsek, Marek Melenovský a Jaroslav Balaštík, který ještě v závěru druhou trefou dovršil výsledek.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.