Hokejisté Sparty prohráli v přípravě v Litoměřicích 2:4

Praha - Hokejisté pražské Sparty prohráli v dnešním přípravném utkání na ledě prvoligových Litoměřic 2:4. Kouč vítěze základní části uplynulého ročníku extraligy Richard Žemlička proti týmu, s kterým Sparta úzce spolupracuje, dal příležitost ještě většímu počtu hráčů širšího kádru než proti Barysu Astana. V Benešově včera Pražané prohráli 5:0.

Při absenci téměř všech sparťanských opor se do sestavy dostali i dva korejští hokejisté, obránce Jun Kjong-won a útočník I Jong-jun z Anyangu Halla, kteří jsou v týmu na stáži.

Sparta sice vedla od třetí minuty po Přibylově gólu, ale v druhé třetině otočili stav Rudovský a Žovinec a v třetí části opět Rudovský a Slížek pojistili litoměřický náskok. Stav pak už jen zkorigoval Sacha Treille.