ČTsport

ČTsport
pátek 20. července 2018 Ilja

Hokejisté Petrohradu ladí formu v Havlíčkově Brodě

Velikost textu:

Havlíčkův Brod - Hokejisté ruského klubu SKA Petrohrad pod vedením českého trenéra Miloše Říhy zahájili přípravu na novou sezonu na ledě v Havlíčkově Brodě. V rámci herního soustředění se utkají 24. července v Bratislavě s domácím nováčkem KHL Slovanem a o dva dny později nastoupí v Brně proti Kometě.

Miloš Říha s hokejisty Petrohradu
Miloš Říha s hokejisty Petrohradu

Havlíčkův Brod bude pro ruský tým hlavním přípravným táborem, mužstvo tam stráví dvanáct dnů. "Je nás zatím hodně, proto jsme rozděleni na dvě skupiny. V dalších dnech máme na programu vždy dvě fáze na ledě a ke slovu přijde i posilovna," řekl Říha, který má nyní v kádru 34 hokejistů.

Mezi čtyřmi brankáři je i Jakub Štěpánek a dalším českým hokejistou v týmu SKA je útočník Petr Průcha. Před rokem Petrohrad vyhrál v Hradci Králové 2:0 a v Třinci 1:0, v Brně prohrál s Kometou 1:3.

"Ještě je v jednání případné sobotní utkání s Havlíčkovým Brodem, ale zatím jsme neměli čas upřesnit podrobnosti," poznamenal manažer prvoligových hokejistů Havlíčkova Brodu Augustin Žák, který zabezpečuje pobyt hokejistů Petrohradu.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.