ČTsport

ČTsport
úterý 16. října 2018 Havel
BLOG

Severský dvojboj za tři...

Velikost textu:

Při hodnocení prvních dvou zápasů českého národního týmu se mi nejvíce dere na jazyk číslice tři. Ze severského dvojboje máme tři body do tabulky skupiny B, dohromady náš tým vstřelil tři branky. A pokud bych měl vytasit nějakou známku ze školních let, byla by to nejspíš zase trojka.

Martin Hosták
Martin Hosták

Zápas se Švédskem se naší reprezentaci příliš nevydařil. Sebevědomí Seveřané byli prakticky po celých 60 minut lepší, stáli proti našemu výběru pevně jako skála. Pozitivem může být slušná defenzíva, soupeře jsme nepustili do výraznějších tutových šancí, byť byla naše obrana často pod tlakem. Ale plánovaná kvalita v útočné fázi zůstala daleko za očekáváním. Švédové nás nepustili vůbec k ničemu a nebýt hrubky brankáře Fastha, těžko bychom hledali alespoň pořádnou šanci. Přesilovky, kde jsme tolik očekávali, se rozpadly už během zápasu s Dány a včera to nebylo o nic lepší.

Turnaj však zdaleka nekončí, dnes má národní tým den na zotavenou a hlavně na přemýšlení. Myslím si, že je potřeba uvolnit zataženou ruční brzdu, je třeba zlepšit pohyb i souhru. Od hráčů očekávám větší aktivitu i agresivitu před oběma brankami. V pondělí nás čekají nepříjemní Norové a tam budou tyto vlastnosti potřeba...


   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.