ČTsport

ČTsport
pondělí 25. června 2018 Ivan
Tipsport extraliga

Jeřábek povede nadále hokejisty Litvínova

Velikost textu:

Litvínov - Hokejisty Litvínova povede nadále kouč Vladimír Jeřábek, který tým převzal v průběhu uplynulého ročníku extraligy a pomohl ho zachránit mezi elitou. Jeho nově dosazeným asistentem bude Petr Rosol. "Měl jsem ve smlouvě, že pokud se Litvínov udrží, tak tady zůstanu," prozradil Jeřábek, který stane na střídačce Severočechů společně s kamarádem a bývalým spoluhráčem Rosolem opět po sedmi letech.

Litvínovští hokejisté
Litvínovští hokejisté

"Mělo by to být na stejné bázi, jako když jsme spolu trénovali v sezoně 2004/05. Kompetence jsme si ještě nerozdělovali, ale v hlavách to už máme. S Petrem vytvoříme rovnocennou dvojici," nastínil Jeřábek.

Rosol, jenž dosud vedl prvoligové Ústí nad Labem, se netajil tím, jak se na práci s Jeřábkem těší. "Když jsme spolu naposledy Litvínov trénovali, dostali jsme se do play-off. Doufám, že na to navážeme, zvlášť po té nepovedené uplynulé sezoně Litvínova," přál si Rosol.

Nová trenérská dvojice poprvé přivítá třinácté mužstvo uplynulé sezony 2. května, kdy začne letní příprava. Oba se touží podílet na doplnění kádru a složit tým podle svých představ. "Chceme se dostat do play-off, a proto musíme udělat nějaké změny. Na složení mužstva se intenzivně pracuje, jména ale říct nemůžu, protože ještě není nic definitivní," dodal Jeřábek.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.