ČTsport

ČTsport
sobota 17. listopadu 2018 Mahulena

Reichel už nebude trénovat hokejovou šestnáctku

Velikost textu:

Praha - Hokejovou reprezentaci do 16 let již nebude trénovat Robert Reichel. Olympijský vítěz a trojnásobný mistr světa se rozhodl po roce ukončit spolupráci s Českým svazem ledního hokeje a bude se nadále věnovat jen působení u dorostu Litvínova.

Robert Reichel
Robert Reichel

"Akcí bude spousta a nejde skloubit práce v klubu s reprezentací. Navíc dokud trénuju dorost, nemám šanci jezdit po zápasech a sledovat další hráče. Nic nechci dělat napůl," uvedl Reichel pro deník Sport.

Teoreticky měl bývalý vynikající útočník pro příští sezonu převzít tým do 17 let, pokračoval by tak se stávajícím ročníkem. Sedmnáctka má ale na konci roku například naplánovanou cestu do Kanady. A v tu dobu by Reichel chyběl v Litvínově.

Nelze ale vyloučit, že Reichel bude s hokejovým svazem i nadále spolupracovat. Mohl by se například stát jedním z trenérů u devatenáctky, která má jen čtyři akce v sezoně. "Můžeme najít jinou variantu spolupráce a děláme na tom," uvedl reprezentační šéftrenér Slavomír Lener. Reichel přiznal, že podobné spolupráci by se nebránil.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.