ČTsport

ČTsport
sobota 23. června 2018 Zdeňka
KHL

Nový tým Jaroslavle povede americký trenér Rowe

Velikost textu:
aktualizováno 9. 4. 2012 15:31

Jaroslavl - Nově vznikající tým Lokomotivu Jaroslavl bude po loňské tragédii připravovat na návrat do KHL americký trenér. Trojnásobný ruský mistr se dohodl na angažmá s Tomem Rowem, bývalým útočníkem NHL a nynějším asistentem a skautem v týmu Carolina Hurricanes.

Trenér Rowe jako asistent Caroliny Hurricanes
Trenér Rowe jako asistent Caroliny Hurricanes

Lokomotiv dnes na svém webu neuvedl délku smlouvy s Rowem, pouze to, že novou Jaroslavl povede v příští sezoně. Protože Carolina nepostoupila do play-off NHL, mohl by Rowe být ruskému klubu k dispozici relativně brzy. Na pozici asistenta nastoupí Dmitrij Juškjevič, který plní stejnou roli u ruské reprezentace a má zlatou olympijskou medaili z roku 1992.

Jaroslavl přišla před sedmi měsíci o kompletní mužstvo včetně tří českých reprezentantů Jana Marka, Karla Rachůnka a Josefa Vašíčka při pádu klubového letadla cestou na první zápas KHL. Po tragédii klub celou sezonu v Kontinentální lize vynechal.

Při skladbě mužstva má nyní právo angažovat z každého celku KHL jednoho hráče a například z Chabarovsku má do Jaroslavle namířeno Petr Vrána.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.