ČTsport

ČTsport
středa 20. června 2018 Květa

Odpočinutí slávisté vyzvou v předehrávce Mladou Boleslav

Velikost textu:

Praha – Souboj dvou týmů s extrémně odlišným herním vytížením během posledních dnů bude k vidění v pondělní předehrávce 29. kola hokejové extraligy mezi pražskou Slavií a Mladou Boleslaví. Domácí Pražané od úterního derby na ledě Sparty nehráli, Bruslařský klub naproti tomu absolvuje třetí vystoupení během čtyř dnů. Slavia má k dobru na poslední Mladou Boleslav jen pět bodů, ale po posílení kádru se její výkony v posledních kolech zvedaly a svěřenci kouče Vladimíra Růžičky dokázali bodovat ve čtyřech z posledních pěti duelů. Proto nebyla pauza v táboře červenobílých vítána s přílišným nadšením.

Mladá Boleslav - Slavia
Mladá Boleslav - Slavia

"Radši bychom opravdu hráli, protože náš herní projev se zlepšil a blížil se našim představám," potvrdil asistent trenéra Jiří Čelanský. "Jsme nyní zvědavi, co s námi ta pauza udělá," dodal.

Spekulovat o tom, který tým by mohl být pro pondělní klání ve výhodě, ale nechtěl. "Soustředíme se na sebe, i když bereme samozřejmě v potaz, že Mladou Boleslav čeká pátý zápas v devíti dnech. Budeme se snažit dostat soupeře pod tlak a využít toho, když díky tomu udělá nějakou chybu," uvedl Čelanský.

Mladoboleslavští se dokázali otřepat z debaklu 0:6 v Karlových Varech a sehráli vyrovnanou partii proti Českým Budějovicím, ale i tak odjížděli v pátek z jihu Čech bez bodového zisku. Ještě před měřením sil v Praze čekal výběr kouče Petra Nováka v domácím prostředí Zlín. Mimo hru jsou dlouhodobě zranění kapitán Výborný a obránce Čutta.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.