ČTsport

ČTsport
pondělí 15. října 2018 Tereza

Hossa dočasně převzal hokejisty Spartaku Moskva

Velikost textu:

Moskva - Slovák František Hossa se stal dočasným trenérem hokejistů Spartaku Moskva. U týmu, ve kterém působí i Hossův syn Marcel a jeho krajané Ivan Baranka, Štefan Ružička a Jozef Stümpel, skončil po pondělním domácím debaklu 1:7 od Čeljabinsku Viktor Pačkalin. Klub převedl na sedmapadesátiletého bývalého trenéra slovenské reprezentace Hossu kompetence hlavního kouče do doby, než najde nového trenéra.

KHL
KHL

"Teoreticky je možné, že se stane (Hossa) trenérem natrvalo. Zásadní změna obrazu hry a výsledků k tomu může vést. Ale zatím nového trenéra hledáme a ani nemohu říct, jestli jím bude Rus, nebo cizinec," řekl mluvčí Spartaku Alexandr Malyšev.

Spartaku se v Kontinentální lize nedaří. S pouhými deseti výhrami je na dně Bobrovovy divize, v Západní konferenci je za ním jen Čechov s jednobodovou ztrátou. Moskevský klub v 27 zápasech inkasoval 94 gólů, nejvíc v celé soutěži.Aktuálně má na kontě šest porážek za sebou, přičemž černá série začala domácí prohrou právě s Čechovem. Před vlastními fanoušky Spartak nedokázal zvítězit od 19. října už v osmi zápasech za sebou.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.