ČTsport

ČTsport
sobota 23. června 2018 Zdeňka

V Mladé Boleslavi otevřou 19. kolo kladenští Rytíři

Velikost textu:

Praha - O důležité body půjde ve čtvrteční předehrávce 19. kola hokejové extraligy, v níž se v Mladé Boleslavi utkají domácí hráči s Kladnem. Oba týmy patří k aspirantům na účast ve skupině o udržení, kde se také vzájemně utkávaly v posledních třech sezonách, a jejich dosavadní postavení v tabulce tyto teorie jen podporuje.

Mladá Boleslav - Kladno
Mladá Boleslav - Kladno

Mladoboleslavští po dvou vítězstvích, kdy na ledě Slavie a proti Plzni inkasovali jedinou branku, obdrželi pět gólů během úvodní desetiminutovky úterního souboje v Třinci a odešli poraženi 3:6. Po prověrce v prostředí obhájce titulu je nyní čeká častý soupeř - od postupu Bruslařského klubu hrála Mladá Boleslav s Kladnem v nejvyšší soutěži už pětadvacetkrát, přičemž naposledy u soupeře uspěla 2:1 po nájezdech.

Podobně nepřesvědčivě ale působilo těsně před středočeským derby i Kladno, které podlehlo Vítkovicím 3:4. "Hůře jsme bruslili a kombinovali," přiznal asistent trenéra Petr Tatíček. "V Boleslavi půjde o velice důležitý zápas a my po takovém výkonu musíme výrazně přidat, abychom tam byli úspěšní. Ale pojedeme tam s tím, abychom alespoň nějaký bod získali," doplnil Tatíček.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.