TCL V Repre

Ústí porazilo v osmém kole první ligy 4:1 Olomouc

Praha - Hokejisté Ústí nad Labem potvrdili roli vedoucího týmu první ligy i v osmém kole a Olomouc porazili 4:1. Domácí Severočeši rozhodli o vítězství už v první třetině, kterou vyhráli 3:1 a na prvním místě mají čtyřbodový náskok před druhým Hradcem Králové, který vyhrál 7:1 v Mostě.

Ilustrační foto

Vstup do zápasu v Ústí vyšel lépe Olomouci, která se po brance Kucharczyka ujala vedení. Domácí ale ještě do první přestávky stihli skóre otočit, když se během šesti minut trefili Roubík, Lev a Ludvík. Hosté poté vystřídali brankáře a Žigárdyho nahradil Kašík, kterého ve 47. minutě překonal Poživil a definitivně rozhodl o výhře lídra tabulky.

Také Hradec rozhodl o vítězství v první třetině, ve které dal domácímu Mostu hned šest gólů. Hattrick si připsal Moskal, dva góly přidal Kadlec a po jedné brance zaznamenali Brož s Tvrdíkem. Čtvrtou porážku za sebou utrpěl Písek, tentokrát nestačil na vlastním ledě na Litoměřice, kterým podlehl 2:3 v prodloužení.