ČTsport

ČTsport
čtvrtek 18. října 2018 Lukáš

Jágr údajně začal vyjednávat s Petrohradem

Velikost textu:

Petrohrad - Jaromír Jágr, který s českou reprezentací vybojoval v neděli bronz na mistrovství světa, by prý mohl v kariéře pokračovat v ruském klubu SKA Petrohrad. Pokud se tak skutečně stane, povede devětatřicetiletého útočníka v příštím ročníku KHL český kouč Miloš Říha. V uplynulé sezoně v Petrohradu hráli tři čeští hokejisté, útočníci Petr Čajánek s Petrem Průchou a brankář Jakub Štěpánek. Průcha se Štěpánkem mají smlouvu i na další sezonu.

Jaromír Jágr slaví gól
Jaromír Jágr slaví gól
Otevřít galerii
 • Jaromír Jágr slaví gól zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Jaromír Jágr autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/20/1939/193864.jpg?1284225888

Jágrovi po uplynulé sezoně skončila smlouva v Omsku, který je dosud jediným ruským týmem, za který kdy hrál. V této souvislosti se vyrojila spousta spekulací ohledně dalšího působiště kladenského rodáka, přičemž nejčastější prognózou bylo jeho setrvání v Avangardu. Nevylučoval se ovšem ani jeho návrat do zámořské NHL.

Podle odkazu deníku Pittsburgh Post-Gazette na lidi z Jágrova okolí už však slavný hráč zahájil jednání ohledně roční smlouvy s ambiciózním Petrohradem. V tom v minulé sezoně působil kouč Václav Sýkora a od té nové mužstvo převezme další český trenér Miloš Říha.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.