ČTsport

ČTsport
středa 17. října 2018 Hedvika

Třetí brankář Kovář doplnil soupisku českých hokejistů na MS

Velikost textu:

Bratislava - Soupisku českých hokejistů doplnil před dnešním závěrečným zápasem v osmifinálové skupině E na mistrovství světa v Bratislavě třetí brankář Jakub Kovář z Českých Budějovic. Kouč Alois Hadamczik tak má už jediné volné místo v poli, na které jsou stále tři kandidáti - obránce Jakub Nakládal s útočníkem Petrem Koukalem z Pardubic a další forvard Petr Vampola z Omsku.

Alois Hadamczik vede reprezentační trénink
Alois Hadamczik vede reprezentační trénink
Otevřít galerii
 • Alois Hadamczik vede reprezentační trénink autor: Stanislav Zbyněk, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Radost českých hokejistů autor: Jan Koller, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Ještě před závěrečným zápasem Slovenska s Dánskem zabral poslední volné místo na soupisce domácí reprezentace obránce Michal Sersen z Jekatěrinburgu z Kontinentální ligy. Startu se tak nedočkal útočník Milan Bartovič z Liberce, který byl také v kádru trenéra Glena Hanlona.

Soupisku doplnili i Finové, kteří dopsali útočníka Janiho Lajunena z Blues Espoo. Kouč Jukka Jalonen má stále volné jedno místo v poli a nezapsal také ještě třetího brankáře. Rusko má jedno volné místo v poli a Dánové nevyužili dvě pozice pro bruslaře. Zaplněnou soupisku už má Německo.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.