ČTsport

ČTsport
středa 17. října 2018 Hedvika

Sýkora po odchodu z Petrohradu povede Chomutov

Velikost textu:

Chomutov - Novým trenérem hokejistů prvoligového Chomutova se stal Václav Sýkora, jenž naposledy působil v Petrohradu v Kontinentální lize a před rokem dovedl Pardubice k extraligovému titulu. Ambiciózní severočeský klub již několik let neúspěšně bojuje o postup do nejvyšší soutěže. Sýkora uzavřel v Chomutově dvouletou smlouvu.

HC Ústečtí Lvi - KHL Chomutov
HC Ústečtí Lvi - KHL Chomutov
Otevřít galerii
 • HC Ústečtí Lvi - KHL Chomutov autor: Libor Zavoral, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/16/1552/155148.jpg?1270407398
 • Václav Sýkora autor: Michal Doležal, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

"Pan Sýkora byl pro nás trenérským číslem jedna, a proto nás těší, že jsme se dohodli na dlouhodobé spolupráci," uvedl generální manažer Jaroslav Veverka. Asistentem dvaapadesátiletého Sýkory bude stejně jako na střídačce Petrohradu a v Pardubicích Jan Votruba.

V uplynulé sezoně trénoval Chomutov Milan Kašpárek, jenž tým převzal v průběhu ročníku místo Jaroslava Lišky, který se posunul na post asistenta. Kašpárek působí v KLH jako ředitel sportovního úseku a do této funkce se po sezoně vrátil. Chomutov letos postoupil do finále play-off první ligy, v němž podlehl Ústí nad Labem.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.