ČTsport

ČTsport
neděle 18. listopadu 2018 Romana

Sparta se loučí s nadějí na play-off, podlehla Litvínovu

Velikost textu:
aktualizováno 25. 1. 2011 22:59

Praha - Hokejisté Sparty prohráli v dohrávce 35. kola extraligy s Litvínovem 1:4. Pražané tak na desátou příčku ztrácejí již 12 bodů a prakticky ztratili šanci na postup do vyřazovacích bojů. Severočeši se naproti tomu do desítky vrátili, když o dva body přeskočili Plzeň. "Aniž bych chtěl snižovat výkon Litvínova, který hrál velice dobře, s nadšením a výborně bránil, tak musím říct, že jsme sehráli jeden z nejhorších zápasů," řekl Miloslav Hořava ze Sparty.

Radost hráčů Litvínova
Radost hráčů Litvínova
Otevřít galerii
 • Radost hráčů Litvínova autor: Libor Zavoral, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/12/1188/118794.jpg?1256064585
 • Utkání Litvínov - Sparta autor: Miroslav Rada, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

"Ne-li vůbec ten nejhorší - od doby, co jsem přišel k mužstvu. Nejvíc mě zklamalo malé nasazení, že jsme se o to prostě více neporvali," dodal.

"Chtěl bych klukům poděkovat, že přenesli to nadšení, nasazení a obětavost z toho domácího zápasu (proti Plzni) do dnešního utkání. Bylo to navíc podpořeno výborným výkonem gólmana. Rozhodla asi druhá třetina, hlavně druhá branka devět vteřin před jejím koncem, která se ukázala jako vítězná," reagoval na výsledek zápasu litvínovský Jiří Kučera.

Utkání Sparta - Litvínov
Zdroj: ČT24, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.