ČTsport

ČTsport
úterý 18. září 2018 Kryštof

Jeřábek v Brně dotrénoval, střídá ho Lubina

Velikost textu:
aktualizováno 5. 1. 2011 23:11

Brno - Hokejisty Komety Brno už v extralize nepovede trenér Vladimír Jeřábek. Po osmi zápasech bez výhry v normální hrací době u týmu končí na vlastní žádost. Mužstvo převzal jeho dosavadní asistent Ladislav Lubina, který si k sobě vybere asistenta. "Chtěl jsem dát týmu po nevydařeném utkání s Plzní nový impulz. Přitom v posledním zápase k úspěchu mnoho nechybělo," řekl Jeřábek.

Vladimír Jeřábek
Vladimír Jeřábek
Otevřít galerii
 • Vladimír Jeřábek autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • HC Kometa Brno autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/20/1927/192646.jpg?1283863567

Trenér přiznal, že o odchodu ze střídačky Komety uvažoval už delší dobu. "Nevydařená série byla příliš dlouhá. V noci jsem nespal, byl jsem nervózní. Hokejová práce už je prostě taková. Nějak se to zvrtlo, hráči byli unavení, přestalo se nám dařit," dodal Jeřábek, pod jehož vedením Brno vyhrálo v normální hrací době naposledy 7. prosince.

Mužstvo po Jeřábkovi převezme jako hlavní kouč Lubina, kterého tak čeká premiéra v této pozici. "Nechceme dělat nyní velké trenérské změny, které nejsou ani potřeba. Proto jsme se dohodli na variantě, že si v nejkratší době kouč Lubina najde pomocníka," řekl ČTK manažer brněnského klubu Jaroslav Medlík.

přehrát video
Kouč Jeřábek skončil v Kometě

Jeřábek, který má v Brně smlouvu do dubna, bude v klubu i nadále působit v roli vyhledávače posil. Zároveň bude podle Medlíka pozorovat výkony hráčů Komety, kteří jsou na hostování v jiných klubech.

Zdroj: ČT24, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.