Mezinárodní závody spřežení CAI Kladruby nad Labem

Mladá Boleslav otočila duel s Třincem a utnula sérii šesti proher

Mladá Boleslav - Hokejisté Mladé Boleslavi prolomili sérii šesti proher, z toho pěti v základní hrací době, když ve 29. kole extraligy porazili Třinec 3:2 po samostatných nájezdech. Středočeši byli přitom blízko další porážce, remízu v základní hrací době zachraňovali až v čase 59:21. Nájezdy však zvládli bravurně, o vítězný gól se postaral Marek Loskot. Oceláři ztratili třetí z posledních čtyř zápasů. REPORTÁŽ a ohlasy

Hráči pražské Sparty přetlačili rozjetou Plzeň 4:3. Pražané díky vítězné brance útočníka Tomáše Kůrky vyhráli tři z posledních čtyř zápasů a přeskočili svého soka v tabulce; na desátý Litvínov ztrácí Sparta sedm bodů. Plzeň naopak podlehla po sérii tří výher, nepomohly jí ani dva góly kapitána Martina Straky. REPORTÁŽ a ohlasy

Kladno udolalo Zlín 3:2 po samostatných nájezdech. Svému soupeři tak Středočeši vrátili porážku stejným poměrem a také v nájezdech z 21. září, kdy se oba týmy utkaly na kladenském ledě v této sezoně poprvé. Kladno vedlo 1:0, poté prohrávalo 1:2, ale rozhodující nájezd proměnil Jaroslav Kalla. REPORTÁŽ a ohlasy

HC Sparta Praha - HC Plzeň 1929

Hokejisté pražské Slavie porazili extraligy České Budějovice 4:1 a připsali si první výhru nad Jihočechy v sezoně. Domácí o zisku tří bodů rozhodli až ve třetí třetině, ve které se prosadili třikrát. Dvakrát v závěru dokonce v oslabení. REPORTÁŽ a ohlasy

Hráči Brna přehrály Litvínov 4:1, připsali si páté vítězství za sebou a posunuli se na průběžnou druhou příčku tabulky celé soutěže. Kometa ztrácí na vedoucí Třinec jediný bod. Litvínov sice bojoval, držel se soupeřem po bruslařské stránce krok, neprosadil se ale v koncovce a jen potvrdil špatnou bilanci na ledě soupeřů. REPORTÁŽ a ohlasy

Karlovy Vary zvítězily v Pardubicích 4:3 v prodloužení, přestože po první třetině prohrávaly již 0:3. Západočeši tak utnuli černou sérii pěti porážek, Eaton si po sérii čtyř vítězství připsal druhou porážku za sebou. Hrdinou Energie byl útočník David Hruška, který nejprve v 55. minutě vyrovnal na 3:3 a ve čtvrté minutě prodloužení vystřelil hostům druhý bod. REPORTÁŽ a ohlasy