ČTsport

ČTsport
úterý 19. června 2018 Leoš

Hokejové ohlasy: Gólové prokletí Boleslavi zlomil až "host" Padělek

Velikost textu:

Mladá Boleslav - Střelecké trápení hokejistů Mladé Boleslavi ukončil prvoligový host Aleš Padělek. Třicetiletý hráč byl jednou z trojice posil, která se v dresu Středočechů představila v zápase proti Českým Budějovicím, a už v 5. minutě se dokázal prosadit. Padělek tak ukončil 275 minut dlouhou mladoboleslavskou sérii bez vstřeleného gólu. "Ten gól byl velmi důležitý a hodně nám do zápasu pomohl. Vstoupili jsme do utkání dobře a ještě před mou trefou bylo několik šancí na vstřelení gólu. Kluci si každopádně oddychli, že se podařilo dát tak rychle branku," řekl Padělek.

Aleš Padělek (vlevo) se raduje z gólu Mladé Boleslavi
Aleš Padělek (vlevo) se raduje z gólu Mladé Boleslavi
Otevřít galerii
 • Aleš Padělek (vlevo) se raduje z gólu Mladé Boleslavi autor: Radek Petrášek, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • BK Mladá Boleslav autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/20/1927/192648.jpg?1283863680

Zkušený útočník v minulosti v Mladé Boleslavi působil, nyní ale patří jihlavské Dukle. "V Jihlavě dáváme branek dost, což je lepší situace. Jsem ale rád, že mohu pomoct tady. Podobnou sérii, která tady nastala, jsem v životě nezažil. Přesto nálada byla výborná a i kluci byli psychicky nahoře, což je důležité v takové situaci, v jaké se ocitli," uvedl Padělek.

Aleš Padělek o boleslavské sérii:

"Kluci vtipkovali, že jsem tady proto, abych to ukončil. Jsem rád, že jsem jim pomohl. V kabině vybírali prachy na prvního střelce, tak jsem jim to sebral."

přehrát video
HC Slavia Praha - HC Sparta Praha

Padělek odehrál nedělní duel proti Českým Budějovicím, zda nastoupí i v úterý ve Zlíně ale netuší. "Nezáleží to na mně. Jde o to, jak se dohodnou kluby mezi sebou. Jsem tady na střídavý start. V Jihlavě jsem spokojený, ale Boleslavi kdykoliv velmi rád pomůžu," dodal Padělek.

Zdroj: ČT24, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.