Golf Time

Liberec prohrál doma s Pardubicemi, ligu vedou České Budějovice

Kladno - Hokejisté Českých Budějovic využili zaváhání Liberce a díky výhře v 5. kole extraligy na ledě Kladna 2:0 se dostali do čela tabulky. Domácí Vagnerplast naopak stále čeká na první výhru a s jediným bodem klesl na poslední místo. Výhru Mountfieldu zařídili trefami Pavel Kašpařík a Milan Gulaš, gólman Jakub Kovář udržel poprvé v ročníku čisté konto. VIDEOREPORTÁŽ z utkání

Bílí Tygři z Liberce podlehli doma mistrovským Pardubicím 0:2 a přišli tak o vedení v soutěži. Severočeši poprvé v sezoně vyšli naprázdno a klesli na třetí místo za České Budějovice a Třinec. O branky vítězů se postarali Radovan Somík a Libor Pivko, brankář Martin Růžička udržel první čisté konto v sezoně. VIDEOREPORTÁŽ z utkání

Hráči Plzně zvítězili nad Litvínovem 6:1 a udobřili si své fanoušky po páteční stejně vysoké domácí prohře s Libercem. Čtyřmi body za dvě branky a stejným počtem asistencí se na tom podílel aktuálně nejproduktivnější hráč soutěže Tomáš Vlasák. Litvínovu utkání nevyšlo, což dokumentoval především během první třetiny, v níž ani jednou nevystřelil na plzeňskou branku. VIDEOREPORTÁŽ z utkání

Čtyřmi góly v poslední třetině hokejisté Třince obrátili nepříznivý vývoj utkání se Spartou a za výhru 5:3 berou všechny tři body. Sparta dvě části tahala za delší konec, ale vedení 3:1 ztratila při závěrečném drtivém náporu Ocelářů. Vítězství trefil 170 sekund před koncem Kanaďan Bryan McGregor, výsledek při power-play Pražanů technickým gólem pojistil Martin Adamský. VIDEOREPORTÁŽ z utkání

Hokejisté Karlových Varů uštědřili v Brně domácí Kometě nečekaně vysoký debakl 7:0, po kterém dosáhli na své první letošní extraligové body. Brňanům se zápas nevyvedl, do kolen je srazily tři rychlé branky soupeře v rozmezí pěti minut druhé třetiny. Karlovy Vary využily dokonale přesilové hry, ze kterých zaznamenaly pět branek. VIDEOREPORTÁŽ z utkání

Hráči Mladé Boleslavi zvítězili nad Zlínem 3:1 a díky třetí výhře v sezoně se posunuli na čtvrté místo tabulky. Poslední tým minulého ročníku nasbíral už deset bodů. Naopak Moravané svou sbírku pouhých tří bodů nerozšířili a klesli na předposlední místo. VIDEOREPORTÁŽ z utkání