Fotbalisté Brém deklasovali v záchranářském souboji Stuttgart

Brémy - Fotbalisté Brém zvládli v 32. kole bundesligy důležitý záchranářský souboj a porazili Stuttgart vysoko 6:2. Werder se díky tomu posunul na patnácté místo, Stuttgart má o bod méně a je sedmnáctý. Český reprezentant Theodor Gebre Selassie odehrál v obraně vítězného týmu celý zápas.

Slavící hráči Brém
zdroj: Getty Images autor: Stuart Franklin

Stuttgartský brankář Tytoň třikrát inkasoval v první půli. Nejprve přesně k tyči zamířil domácí Bartels, krátce po Didaviho vyrovnání přišel Barbův vlastní gól a v závěru poločasu se po zemi trefil ještě Öztunali.

Hosté, kteří před cestou do Brém šestkrát za sebou nezvítězili, se po přestávce snažili o zvrat. Barba napravil svou chybu při vlastním gólu a efektní patičkou snížil, ale Werder měl znovu pádnou odpověď - na 4:2 upravil Pizarro a debakl pak dovršili Bartels a střídající Ujah. Po druhém vítězství ze tří posledních zápasů opustily Brémy sestupové pásmo.