ČTsport

ČTsport
sobota 21. července 2018 Vítězslav

Šéf Realu Pérez: Pokud PSG chce Ronalda, musí za něj zaplatit miliardu eur

Velikost textu:

Madrid  Prezident Realu Madrid Florentino Pérez potvrdil, že Cristiano Ronaldo je dostupný každému klubu  ale jen tomu, který za něj zaplatí miliardu eur. Tak vysoká je totiž výkupní klauzule za Cristiana Ronalda, která se povinně stanovuje na každého hráče působícího ve španělské nejvyšší soutěži.

Prezident Realu Madrid Florentino Pérez
Prezident Realu Madrid Florentino Pérez

Ronaldo má v Madridu ještě tři roky platnou smlouvu, podle spekulací je však nespokojený s novým trenérem Rafaelem Benítezem a přemýšlí o změně dresu. Vedle Portugalcova bývalého zaměstnavatele Manchesteru United má údajně velký zájem bohatý pařížský klub, který dokonce měl na závěr přestupového období poslat za Ronalda oficiální nabídku.

"Pokud ho PSG chce, tak je to velmi jednoduché. Jestli zaplatí výkupní klauzuli, která činí jednu miliardu eur, tak bude jejich," řekl médiím Pérez. Přestože s odchodem Ronalda nepočítá, jeho setrvání stoprocentně nezaručil. "Má kontrakt a chceme, aby tady zůstal, ale nic v životě není jisté," podotkl osmašedesátiletý funkcionář. "Dnešní Real Madrid si bez Cristiana Ronalda nelze představit. Je to nejlepší hráč na světě," dodal Pérez.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.