ČTsport

ČTsport
pondělí 18. června 2018 Milan

Nasri: Do reprezentace už nechci, vždycky jsou z toho problémy

Velikost textu:

Londýn – Samir Nasri je v sedmadvaceti na vrcholu sil a patří k oporám anglického mistra Manchesteru City, přesto je reprezentace pro Nasriho prý uzavřenou kapitolou. "V roce 2016, kdy bude Francie hostit mistrovství Evropy, mi bude teprve devětadvacet, ale ve francouzské reprezentaci nejsem šťastný. Pokaždé když tam jsem, jsou z toho nějaké problémy," řekl Nasri. 

Samir Nasri v dresu Francie
Samir Nasri v dresu Francie

"Čelím různým nařčením a moje rodina kvůli tomu trpí, to já nechci. Takže je lepší toho nechat a soustředit se na klubovou kariéru," tvrdí Nasri. "Řekněme si to na rovinu, dokud bude trenér Deschamps, myslím, že po tom všem, co se stalo, nemám šanci," dodal. 

Jednačtyřicetinásobný reprezentant Nasri má pověst potížisty. Například před dvěma lety byl suspendován na tři zápasy za to, že po vyřazení ve čtvrtfinále ME se Španělskem nadával novináři. Nezahrál si ani na předchozím MS v Jihoafrické republice, kam ho nenominoval tehdejší kouč Raymond Domenech.

Nasri tvrdí, že na Deschampse za jeho rozhodnutí nevzít ho do nominace naštvaný není. "Udělal to, co si myslel, že bude nejlepší pro tým. Jeho rozhodnutí chápu a nemám s ním problém. Nejde jen o něj. Není to on, kdo mluví s tiskem. Je to tisk, který o mně tvrdí různé věci. A také hráči," řekl rodák z Marseille. "Prostě tam nechci být. Nejsem tam šťastný, už tam nechci," dodal k situaci v národním týmu. 

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.