Svět motorů

Gólman Štěch se blýskl na ostrovech: Lapil penaltu, jeho tým dohrával v osmi

Londýn - Brankář Marek Štěch vychytal Yeovilu remízu 1:1 v utkání druhé anglické ligy na hřišti Readingu, kde jeho tým dohrával v osmi. Čtyřiadvacetiletý český gólman ve druhém poločase chytil penaltu.

Sestupem ohrožení hosté vedli v Readingu od 20. minuty po trefě Shana Duffyho, vše podstatné se ale odehrálo na Madejski Stadium odehrálo až ve druhém poločase. V 65. minutě uviděl červenou kartu po faulu ve vápně Byron Webster, následný pokutový kop Adama Le Fondreho směřující k levé tyči Štěch chytil, Yeovil však vedení neudržel. O necelou minutu později si Tom Lawrence srazil míč do vlastní branky.

Hráči Yeovilu po vyrovnávající brance přitvrdili a do konce zápasu putoval do šaten po další červené kartě za tvrdý faul ještě Joe Edwards, těsně před koncem po dalším zákroku viděl druhou žlutou kartu Kieffer Moore. Yeovil se díky bodu odlepil ze dna tabulky, přesto zůstává na sestupové pozici.