ČTsport

ČTsport
úterý 13. listopadu 2018 Tibor

Wenger o LM: Za rok budou v semifinále zase anglické týmy

Velikost textu:
aktualizováno 26. 4. 2013 19:48

Londýn - Trenér Arséne Wenger v souvislosti s úspěchy Bayernu Mnichov a Borussie Dortmund v úvodních semifinálových zápasech Ligy mistrů odmítá mluvit o změně rozvržení sil v současném evropském fotbale. Kouč Arsenalu, mezi jehož svěřence patří i kapitán české reprezentace Tomáš Rosický, to řekl na klubových internetových stránkách.

Arséne Wenger
Arséne Wenger

"Tak daleko bychom jít neměli. Nesmíme zapomenout, že Dortmund by při normálním výkonu rozhodčího byl vyřazený Málagou. Nemůžeme vzít jednu událost a dělat z ní daleké závěry," prohlásil.

Podle něj se úroveň bundesligového fotbalu nedá měřit podle Bayernu, který má v Německu především po ekonomické stránce výsadní postavení a třemi postupy do finále Ligy mistrů za poslední čtyři roky se zařadil k evropské špičce. "Myslím, že zbytek je velmi otevřený. Za rok zase uvidíme anglické kluby," poznamenal francouzský kouč.

Tentokrát nebyl ve čtvrtfinále ani jeden zástupce Premier League. Obhájce trofeje Chelsea i bohatý Manchester City vypadli už v základní skupině, pro Manchester United a Arsenal bylo konečnou osmifinále.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.