ČTsport

ČTsport
úterý 23. října 2018 Teodor

Necid možná odejde z CSKA, kde neprodloužil smlouvu

Velikost textu:

Praha - Tomáš Necid zvažuje odchod z CSKA Moskva, kam přišel před čtyřmi lety z pražské Slavie. Třiadvacetiletý fotbalista, jehož kariéru v posledních dvou letech přibrzdily dvě vážné operace kolena, se s moskevským klubem zatím nedohodl na prodloužení smlouvy. Současný kontrakt mu vyprší na konci letošního roku a není vyloučeno, že reprezentační forvard ještě předtím změní dres.

Tomáš Necid
Tomáš Necid

Vedení CSKA Necidovi předložilo návrh nového pětiletého kontraktu, jednání však uvízla na mrtvém bodě. "Nabídku jsme odmítli. Za takových podmínek Tomáš v CSKA nezůstane. Pokud klub návrh nového kontraktu nepřehodnotí, Tomáš půjde pryč," řekl Necidův manažer Jiří Müller. Zároveň však nevyloučil, že se obě strany v dohledné době znovu sejdou, aby se pokusily najít kompromis.

Hráčův agent Jiří Müller: "Počkáme si na vývoj situace v nejbližších týdnech. Smlouva by ale musela být výhodnější, než jaký je současný návrh."

Podle Müllera je reálnější, že Necid během letošního roku zamíří z CSKA za novou výzvou. Vytáhlý střelec, který v roce 2011 a loni podstoupil operaci zkříženého vazu v koleně a teď se začíná dostávat do hry v rezervním týmu CSKA, by prý mohl odejít už v letním přestupním termínu půl roku před koncem stávající smlouvy.

"Hodně záleží na tom, v jaké formě Tomáš bude, protože za sebou nemá jednoduché období. Hlavní je, aby byl konečně fit a postupně se dostal do pravidelné zátěže. Ale když se s CSKA nedohodneme, klidně už v létě může odejít jinam. V zimě by se navíc stal volným hráčem a byl by zadarmo," uvedl Müller.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.