ČTsport

ČTsport
pátek 19. října 2018 Michaela

Denisov se po vzpouře vrátil do áčka Petrohradu

Velikost textu:

Petrohrad - Fotbalista Igor Denisov se po více než měsíčním přeřazení do rezervy vrátil do prvního týmu Zenitu Petrohrad. V září prohlásil, že chce vyšší plat, když do Zenitu přišli útočník Hulk a záložník Axel Witsel a získali údajně mnohem lepší kontrakty než dosavadní opory. Dnes se reprezentační kapitán sešel s vedením mistrovského klubu a funkcionářům se omluvil.

Denisov a Keržakov
Denisov a Keržakov

"Nezachoval jsem se správně, poddal jsem se emocím," uvedl v prohlášení Denisov. "V Zenitu jsem jako profesionál vyrostl a chci být svému klubu užitečný," dodal osmadvacetiletý záložník, který má v ruské reprezentaci na kontě 34 odehraných zápasů.

Petrohrad v reakci na Denisovovu zářijovou vzpouru uvedl, že jeho požadavky nejsou oprávněné, protože už nyní patří k nejlépe placeným hráčům ligy. Podle ruských médií požadoval fotbalista zvýšení ročního platu ze tří na pět milionů eur (asi 126 milionů korun), Hulk údajně bere čtyři miliony.

Denisovův protest zpočátku podporoval i útočník Alexandr Keržakov, ten se ale z rezervy Zenitu vrátil do prvního mužstva už po necelém týdnu.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.