ČTsport

ČTsport
úterý 19. června 2018 Leoš

Objev sezony Schick se zúčastní úvodního kempu reprezentace před Eurem

Velikost textu:

Praha - Útočník Patrik Schick měl po dnešním galavečeru fotbalové Synot ligy v Praze hned dva důvody k radosti. Stal se objevem nejvyšší soutěže a zároveň si na základě kvalitních výkonů vysloužil pozvánku do tréninkového kempu české reprezentace před evropským šampionátem.

Radost Patrika Schicka
Radost Patrika Schicka

"S tím kempem to je pravda. Je to ale teprve takový třídenní kemp, kde se ukáže, jestli budu vlastně pokračovat, nebo ne," řekl novinářům po vyhlášení ankety Schick. Kemp by se měl uskutečnit od středy do pátku. 

Dvacetiletý útočník v uplynulé sezoně na hostování v Bohemians 1905 vstřelil osm branek a byl zvolen největším objevem této sezony. "Vážím si toho hodně. Už jenom v té konkurenci, která v lize byla, je to o to sladší. A do další práce zavazující a motivující. Teď možná budu víc na očích, takže nesmím polevit a musím pořád tvrdě pracovat," řekl Schick.

Po sezoně se vrací z hostování do Sparty. Spekuluje se rovněž o zájmu italského AS Řím. "Mám ve Spartě ještě rok smlouvu, takže mi ani nic jiného nezbývá, v létě se do Sparty normálně vrátím. Myslím, že hostování v Bohemce mi hodně pomohlo. Už nejsem takový nezkušený, jako když jsem odcházel," dodal Schick.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.