ČTsport

ČTsport
pátek 16. listopadu 2018 Otmar

Předprodej vstupenek na Euro do 21 let bude pokračovat 25. února

Velikost textu:

Praha - Enormní zájem fanoušků provázel start předprodeje vstupenek na červnový domácí šampionát fotbalistů do 21 let. Uvolněné lístky na zápasy českého týmu ve skupině proti Dánsku, Německu a Srbsku se vyprodaly během jediného dne. Nyní budou mít fotbaloví přiznivci další možnost získat vstupenky, včetně těch na zápasy českého celku. Druhá vlna předprodeje lístků na ME začne ve středu 25. února a příznivci opět budou moci nakupovat prostřednictvím portálů www.u21euro2015.cz/vstupenky a www.ticketportal.cz.

Předseda organizačního výboru ME hráčů do 21 let Petr Fousek
Předseda organizačního výboru ME hráčů do 21 let Petr Fousek

"Jsme potěšeni obrovským zájmem, který vyvolalo spuštění první vlny předprodeje. O dnešní půlnoci zároveň končí platnost rezervací z první vlny a není proto vyloučeno, že se část vstupenek z nezaplacených rezervací uvolní do prodeje ještě o něco dřív. Pokud se tak stane, budeme o tom veřejnost včas informovat prostřednictvím našeho webu www.u21euro2015.cz," uvedl předseda organizačního výboru šampionátu Petr Fousek.

"Zároveň chceme ubezpečit fanoušky českého týmu, že všechny vstupenky na jeho zápasy samozřejmě vyprodány nejsou. Stále musíme mít na paměti, že rezervována je pouze jejich část v první vlně předprodeje. Věříme, že příznivci projeví stejný zájem i o ostatní utkání šampionátu," dodal Fousek.

Fakta o ME do 21 let:

 • Šampionát hostí stadiony v Praze na Letné a v Edenu, v Olomouci a Uherském Hradišti.
 • Pražskou skupinu A tvoří vedle českého výběru Německo, Srbsko a Dánsko.
 • V "moravské" skupině se představí Anglie, Itálie, Portugalsko a Švédsko.
 • Jedno semifinále a finále hostí Praha, druhé semifinále Olomouc a případný zápas o účast na olympijských hrách Uherské Hradiště.
 • Na utkání základních skupin stojí lístky 100 a 200 korun, na semifinále 200 a 250 korun a na finále 250 a 350 korun.
Zdroj: ČTK, u21euro2015.cz

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.