ČTsport

ČTsport
úterý 19. června 2018 Leoš
Kvalifikace ME 2016

Češi pilují přechodovou fázi a studují Island u videa

Velikost textu:

Praha – Přípravy české fotbalové reprezentace na kvalifikační duel s neporaženým Islandem pokračují. Čeští fotbalisté se věnovali na tréninku především přechodové fázi, ale došlo i na krátký videorozbor islandské obranné fáze. 

Trénink české reprezentace pod dohledem Pavla Vrby
Trénink české reprezentace pod dohledem Pavla Vrby

"Měli jsme dnes jedno krátké video, kde jsme se zaměřovali na jejich defenzivu a na naši rozehrávku, jak bychom si to představovali," řekl záložník Vladimír Darida. "Další videa nás čekají, budeme se zaměřovat i na jejich konkrétní hráče," dodal. Rozehrávku si reprezentanti vyzkoušeli na dopoledním tréninku na Strahově. Věnovali se hlavně taktickým věcem, pilovali také přechodovou fázi a hráli na dvě branky.

Ve čtvrtek má český celek na Strahově dva uzavřené tréninky. V Praze se bude připravovat do pátku, v sobotu bude mít předzápasový trénink v Plzni, který bude otevřený pro veřejnost. Duel s Islandem se odehraje v Doosan areně v neděli od 20:45 a přímý přenos můžete sledovat na ČT sport a našem webu.

Češi vyhráli všechny tři dosavadní duely kvalifikace - doma s Nizozemskem 2:1, stejným poměrem v Turecku a 4:2 v Kazachstánu. Utkání s Islandem bude přímým soubojem o první místo ve skupině, protože soupeř také neztratil ani bod a díky lepšímu skóre vede tabulku.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.